дом админа - блог системного администратора
Головна сторінка Адвокатське розслідування
Ukrainian (UA)Russian (CIS)

Адвокатське розслідування


 

Іноді так буває, що виникає необхідність в нових джерелах доказів і тоді виникає необхідність у проведенні альтернативного адвокатського розслідування якогось певного факту чи події. Цінність цієї послуги, полягає в тому, що альтернативне адвокатське розслідування може виступати в якості окремого і вагомого джерела доказів, у будь-яких справах, незалежно від виду конкретної справи.

Дана послуга може включати в себе комплексне альтернативне розслідування, збір необхідної інформації, встановлення осіб, що володіють необхідними відомостями та їх опитування, юридичний аналіз всіх фактів і виведення їх у формі адвокатського висновку.

Проведене альтернативне адвокатське розслідування не тільки допоможе розібратися у всіх тонкощах тієї чи іншої справи, суперечки будь то кримінальної справи, господарської, цивільної або будь-якої іншої справи, але і дозволить зібрати необхідну для захисту інтересів довірителя доказову базу, яку надалі можна буде надати в слідчий орган, або суд будь-якої інстанції.

Адвокатське розслідування містить у собі наступне:

  • - Збір відомостей, необхідних для надання юридичної допомоги;

  • - Здійснення адвокатських запитів, збір довідок і характеристик та інших документів від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, а також інших організацій; Збір та надання предметів і документів, які можуть бути визнані речовими чи іншими доказами (фотографування, фіксація доказів, не забороненими законом способами);

  • - При необхідності, адвокат може укласти офіційну угоду і звернутися до детективного агентства з метою збору необхідної інформації, не забороненими законом способами. Здійснення співпраці з приватними детективними агентствами часто дає незамінні результати зі збору необхідних доказів.

Альтернативне адвокатське розслідування може надати клієнтові неоціненну допомогу. Зібрані адвокатом докази можуть бути представлені як органам слідства, так і до суду. Мета будь-якого розслідування - зрозуміти справжній стан речей. У даному випадку альтернативне адвокатське розслідування дасть вам у руки, ті важливі і необхідні козирі, при грамотному використанні яких в слідчих або судових органах можна домогтися бажаного результату.