Адвокатське бюро

Професійний підхід-зважене рішення

Програма «Персональний Адвокат»

Практика свідчить, що потреба у послугах адвоката інколи виникає дуже несподівано. При цьому до різноманітних труднощів у захисті прав та інтересів клієнта додається проблема підтвердження повноважень адвоката, договірних відносин адвоката та клієнта.

Задля вирішення цієї проблеми була розроблена, впроваджена та на сьогодні реалізується програма «Персональний Адвокат».

За цією програмою Ви отримуєте іменну пластикову карту з Вашою фотографією. Угода на надання послуги «Персональний Адвокат» складається індивідуально з врахуванням побажань клієнта.

Програма реалізується наступним чином:

 

Виїзд адвоката (у екстрених випадках) при затриманні абонента співробітниками правоохоронних органів. Здійснюється цілодобово.

Надання по телефону первинних консультацій по юридичних питаннях (цивільні, кримінальні, адміністративні, житлові, шлюбно-родинні правовідносини та  ін.).

Надання по телефону консультацій по питаннях особистої безпеки і поведінці в потенційно небезпечних і конфліктних ситуаціях.

Надання по телефону консультацій по питаннях взаємовідношення з правоохоронними органами.

Надання по телефону консультацій по правилах поведінки при надзвичайних ситуаціях.

У випадках екстреної необхідності встановлення зв'язку по телефону і забезпечення взаємодії від імені і за дорученням абонента з представниками різних державних служб.