дом админа - блог системного администратора
Головна сторінка Зразки кримінально-процесуальних документів "НОВИЙ КПК" КЛОПОТАННЯ про проведення освідування
Ukrainian (UA)Russian (CIS)

КЛОПОТАННЯ про проведення освідування


Прокуророві

Індустріального району

міста Дніпропетровська

старшому раднику юстиції                                                                                                        Головку В. А.

 

КЛОПОТАННЯ

про проведення освідування

 

місто Дніпропетровськ                                                     22 листопада 2012 року

 

Слідчий слідчого відділу Індустріального РВ Дніпропетровського МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області капітан міліції Іванов Іван Ігорович, розглянувши матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 100016 від 19.11.2012 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КК України, -

 

ВСТАНОВИВ:

 

19 листопада 2012 року приблизно о 18 годині 30 хвилин двоє осіб на перехресті вулиць Калинової та Косіора в місті Дніпропетровську напали на гр-на Сомова С.С. із застосуванням насильства, що є небезпечним для життя та здоров’я останнього, заволоділи майном потерпілого Сомова С.С. на загальну суму 1380 грн.

За показаннями потерпілого Сомова С.С., один із нападників був кавказької національності, а другий мав особливу прикмету – вертикальний шрам розміром приблизно 1 см з лівого боку над верхньою губою.

У вчиненні цього кримінального правопорушення підозрюється Бистрицький Руслан Володимирович, у якого вилучений викрадений у Сомова С.С. мобільний телефон Нокіа 6300.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 223, 241 КПК України, -

 

ПРОШУ:

 

  1. 1.Призначити проведення освідування підозрюваного Бистрицького Руслана Володимировича, 1983 року народження.

 

Слідчий СВ Індустріального РВ

Дніпропетровського МУ ГУМВС України

в Дніпропетровській області

капітан міліції                                             підпис                                               І.І. Іванов